Icardi ve Wanda Nara İstanbul gecelerinde! Ünlü futbolcuya tezahürat yağdı

Galatasaray’ın sezon başında bonservisini aldığı Mauro Icardi (30), attığı gollerle gündemde kalmaya devam ederken, eşi ve menajeri olan Wanda Nara ise sık sık magazin camiasında adından söz ettiriyor.

Icardi’nin Türk hayranlarının sık sık ‘yenge’ diye hitap ettiği Wanda Nara, sosyal medya paylaşımlarıyla dikkatleri üzerine çekiyor.

Icardi ile ilk tanıştığında Maxi Lopez ile evli olan ve üç çocuk doğuran Nara, daha sonra Lopez’den boşanarak çocuklarının velayetini almıştı. Boşanmanın ardından ünlü futbolcuyla ilişkisi başlayan Wanda, Mauro’dan iki çocuk sahibi daha olmuştu.

 “KENDİMİ BİR ROMANIN İÇİNDE GİBİ HİSSETTİM”

Nara, katıldığı bir programda yıldız futbolcu eşi için şu cümleleri kurmuştu:

Onu gözüme kestirmiştim. Bir gün İtalya’dayken Mauro’yu teknemize davet ettim ve telefonlarını denize attım. Mauro içinde kadınların numaraları olan telefonları arayıp durdu, hatta ben de ona yardım ediyormuşum gibi yaptım. Ama tabii ki onları asla bulamadı. Ertesi gün eğitimi olduğu için sabah 5’te kiraladığı bir helikopterle tekneden ayrıldı. Kucağımda hâlâ emzirdiğim oğlumla uyku sersemi bir şekilde onu uğurladım. ‘Titanik’ filminden bir sahne gibiydi. Kendimi bir romanın içinde gibi hissettim.

ÜNLÜ ÇİFT ORTAKÖY’DE

Galatasaray’ın Arjantinli yıldız futbolcusu Mauro Icardi’nin eşi Wanda Nara, önceki akşam İstanbul gecelerinde gezintiye çıktı. Ortaköy’deki bir mekanda Lucas Torreira ve bir grup arkadaşıyla mekanda eğlenceye çıkan yıldız futbolcu mekanında hayranlarının yoğun ilgisiyle karşıtı.

“I LOVE YOU ICARDI”

Hayranlarının fotoğrafın isteğini kırmayan yıldız futbolcu, mekan çıkışında yoğun koruma eşliğinde aracına binerek evinin yolunu tuttu. Çevredeki GS’li taraftarlar ise, “I love you Icardi” diyerek tezahürat yaptı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir